FRIEDA HUNZIKER (1908-1966) LITHO - Verkocht

FRIEDA HUNZIKER (1908-1966)   LITHO kopen? Bied vanaf 35!
FRIEDA HUNZIKER (1908-1966)   LITHO kopen? Bied vanaf 35!FRIEDA HUNZIKER (1908-1966)   LITHO kopen? Bied vanaf 35!FRIEDA HUNZIKER (1908-1966)   LITHO kopen? Bied vanaf 35!FRIEDA HUNZIKER (1908-1966)   LITHO kopen? Bied vanaf 35!FRIEDA HUNZIKER (1908-1966)   LITHO kopen? Bied vanaf 35!FRIEDA HUNZIKER (1908-1966)   LITHO kopen? Bied vanaf 35!FRIEDA HUNZIKER (1908-1966)   LITHO kopen? Bied vanaf 35!
  • Frieda Hunziker (1908-1966)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Litho uit 1962. Komt uit een kleine oplage van 40 Nummer 6.

Afmeting  26x38,5 cm.  Incl. Passepartoute 47x63 cm.

Werk is niet ingelijst.

Dit item is verkocht voor 35,00
Starttijd:07-04-2015 om 15:27
Eindtijd:21-04-2015 om 15:27
Tristanvob
19 apr. / 12:56
€ 35