Friedrich Geiler - Abstracte zeefdruk op glanzend papier - 1981 - Verkocht

Friedrich Geiler - Abstracte zeefdruk op glanzend papier - 1981 kopen? Bied vanaf 45!

Verkoopprijs: € 51,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Friedrich Geiler - Abstracte zeefdruk op glanzend papier - 1981 kopen? Bied vanaf 45!Friedrich Geiler - Abstracte zeefdruk op glanzend papier - 1981 kopen? Bied vanaf 45!Friedrich Geiler - Abstracte zeefdruk op glanzend papier - 1981 kopen? Bied vanaf 45!Friedrich Geiler - Abstracte zeefdruk op glanzend papier - 1981 kopen? Bied vanaf 45!Friedrich Geiler - Abstracte zeefdruk op glanzend papier - 1981 kopen? Bied vanaf 45!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (170)

5334 verkochte items
Alle items van deze verkoper (306)
  • Friedrich Geiler (1946)
Jaartal1981
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen60 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageE.A, 7/14
Zeefdruk op glanzend papier van Friedrich Geiler. Abstracte voorstelling. Jaar: 1981. Nummer: E.A, 7/14. Het werk is onderaan, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
ConditieRedelijk

Bovenin zit een vouw over de breedte van het werk(zie laatste foto). Goed strak ingelijst, valt dit niet meer op.

Friedrich Geiler (1946)

Alle items van deze kunstenaar(7)
Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (170)

5334 verkochte items
60 cm
60 cm
Dit item is verkocht voor 51,75(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:08-03-2020 om 12:13
Eindtijd:04-05-2020 om 19:57
EllenV
04 mei / 19:51
€ 45