Friedrich Geiler - Farbgiclee GEOMETRISCHE KOMPOSITION Handsigniert.

Friedrich Geiler - Farbgiclee GEOMETRISCHE KOMPOSITION Handsigniert. kopen? Bied vanaf 85!

Geplaatst door  Hans1951
FA. (15)

1083 verkochte items
Alle items van deze verkoper (69)
  • Friedrich Geiler (1946)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2021
TechniekGiclée
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen61 cm x 84 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageEA
Sehr schone Farbgiclee von Friedrich Geiler  aus 2021.

Abmessung Blatt     84 x 61 cm    wie neu.

Handsigniert EA   exemplar.
Dit item valt onder de margeregeling

Friedrich Geiler (1946)

Alle items van deze kunstenaar(7)
Geplaatst door  Hans1951
FA. (15)

1083 verkochte items
84 cm
61 cm
Sluit over 9d 23u 0m 25s
Openingsbod€ 85
ObjectlocatieSNEEK, Nederland
Starttijd:18-08-2022 om 08:48
Eindtijd:28-08-2022 om 15:06