Friedrich Geiler - Kleurenzeefdruk op PVC GEOMETRISCHE COMPOSITIE (groen)

Friedrich Geiler - Kleurenzeefdruk op PVC GEOMETRISCHE COMPOSITIE (groen) kopen? Bied vanaf 125!
  • Friedrich Geiler (1946)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1983
DragerKunststof
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen60 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage100
Zeer bijzondere kleurenzeefdruk op PVC van Friedrich Geiler  uit 1983.

Afmeting werk  60 x 60 cm in nieuwstaat.

Handgesigneerd en genummerd  oplage 100ex.

Friedrich Geiler (1946)

Duits Duits Alle items van deze kunstenaar (8)

Geplaatst door  Hans1951
FA. (15)

1154 verkochte items
Alle items van deze verkoper (67)
60 cm
60 cm
Starttijd:26-12-2022 om 15:03
Eindtijd:08-01-2023 om 21:06
Openingsbod € 125
ObjectlocatieSNEEK,  Nederland