Friso ten Holt, Christus met doornenkroon, Pentekening - Verkocht

Friso ten Holt, Christus met doornenkroon, Pentekening kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 50,00

Friso ten Holt, Christus met doornenkroon, Pentekening kopen? Bied vanaf 50!Friso ten Holt, Christus met doornenkroon, Pentekening kopen? Bied vanaf 50!Friso ten Holt, Christus met doornenkroon, Pentekening kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  lenteman
FA. (53)

3182 verkochte items
Alle items van deze verkoper (74)
  • Friso ten Holt (1921-1997)
TypeTekening / Aquarel

Pentekening door Friso ten Holt

Voorstelling van Christus met een doornenkroon

Losbladig onder passepartout, beeldmaat 20x15, p.p.-maat 40x35

Gemonogrammerd en gedateerd in inkt l.o. 'F.H. 1988'

Getiteld r.o. voorstelling 'Jesus'

Authenticiteit gegarandeerd

Dit item is verkocht voor 50,00
Starttijd:17-07-2016 om 20:51
Eindtijd:25-07-2016 om 20:51
Braamberg
19 jul. / 22:42
€ 50