Frits Haans - Linosnede

Frits Haans - Linosnede kopen? Bied vanaf 45!
Frits Haans - Linosnede kopen? Bied vanaf 45!Frits Haans - Linosnede kopen? Bied vanaf 45!Frits Haans - Linosnede kopen? Bied vanaf 45!Frits Haans - Linosnede kopen? Bied vanaf 45!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (173)

5412 verkochte items
Alle items van deze verkoper (313)
  • Frits Haans (1920-1981)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekHout/Linosnede
DragerJapans Papier
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen46 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage1/6
Linosnede van Frits Haans. Nummer: 1/6. Afmetingen blad: H46 x b56cm. Afmetingen voorstelling: H31 x b47cm. Rechts onder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op verzoek, worden gemaild.

De voorstelling is in goede staat. De rand om het werk heen, heeft wat kreukels.

Frits Haans (1920-1981)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (173)

5412 verkochte items
56 cm
46 cm
Starttijd:10-06-2020 om 13:28
Eindtijd:17-06-2020 om 21:48
Openingsbod€ 45
Objectlocatie'S-GRAVENZANDE, Nederland