Frits Schiller 1886-1971 - "staand vrouwelijk naakt" aquarel 1930 gesigneerd - Verkocht

Frits Schiller 1886-1971 - "staand vrouwelijk naakt" aquarel 1930 gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 45,00

Frits Schiller 1886-1971 - "staand vrouwelijk naakt" aquarel 1930 gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Frits Schiller 1886-1971 - "staand vrouwelijk naakt" aquarel 1930 gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Frits Schiller 1886-1971 - "staand vrouwelijk naakt" aquarel 1930 gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Frits Schiller 1886-1971 - "staand vrouwelijk naakt" aquarel 1930 gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Frits Schiller 1886-1971 - "staand vrouwelijk naakt" aquarel 1930 gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Frits Schiller 1886-1971 - "staand vrouwelijk naakt" aquarel 1930 gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Frits Schiller 1886-1971 - "staand vrouwelijk naakt" aquarel 1930 gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  artpointamsterdam
FA. (112)

2972 verkochte items
Alle items van deze verkoper (31)
  • Frits Schiller (1886-1971)
TypeTekening / Aquarel

Schilder : Frits Schiller 1886 - 1971
Titel/Voorstelling : " vrouwelijk naakt "
Datering : omstreeks 1930
Medium / Techniek : aquarel op papier
Maten : 56 x 33 cm (papier)
Gesigneerd : rechtsonder
Conditie :  goed.

Dit item is verkocht voor 45,00
Starttijd:04-05-2015 om 12:04
Eindtijd:17-05-2015 om 12:09
Biedingen (15)
mirjamalexi
17 mei / 12:02
€ 45
jurdaan79B
16 mei / 15:38
€ 40
johanschagen
12 mei / 15:15
€ 35
martins
08 mei / 22:55
€ 30
johanschagen
08 mei / 07:18
€ 25
KunstkamerZuidoost
08 mei / 07:18
€ 20
johanschagen
08 mei / 07:17
€ 18
KunstkamerZuidoost
08 mei / 07:17
€ 16
johanschagen
06 mei / 15:23
€ 14
Welkoop
05 mei / 15:28
€ 12
MarcoDekkers
05 mei / 15:28
€ 10
Welkoop
05 mei / 15:28
€ 9
MarcoDekkers
05 mei / 10:33
€ 7
Welkoop
05 mei / 10:33
€ 5
Welkoop
04 mei / 15:20
€ 1