Frits van Eeden werd geboren in Tilburg (1944) en groeide op in Den
Haag. Hij volgde zijn beroepsopleiding in Den Haag en Amsterdam. Na 3
jaar in London gewerkt te hebben vertrok hij naar de Verenigde Staten en
na een 'Best of Show' kreeg hij een part-time baan aangeboden door het
Brevard Art Centre and Museum in Melbourne, Florida. De eerste prijs was
een solo-tentoonstelling in het museum en een job als leraar aan de
academie. Hij werd werkend lid van Pulchri Studio in 1966 (Haagse
kunstenaarsvereniging). Hij is nog steeds werkzaam als schilder en
beeldhouwer. Door het beeldhouwen heeft ook zijn schilderwerk een
drie-dimensionale invloed en is zeer duidelijk herkenbaar. Zijn werken
zijn op veel binnen- en buitelandse tentoonstellingen te zien geweest
(Verenigde Staten, Singapore, Engeland, St. Tropez, Duitsland).
Goed
mooie scherpe droge naald ets. niet ingelijst.
Tot 2 kg.
€ 7,00
Naar België
€ 15,00