Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Techniek | Pastel/Krijt |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Naakt |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 65 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Tekening van Frits van Eeden. Voorstelling van een naakte dame. Afmetingen op papier: H65 x b50cm. Afmetingen voorstelling: H65 x b31cm. . Het werk is rechts onderin gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
Verzenden/ophalen:
Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 5 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen , bij vooruitbetaling, is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand. We kunnen het werk ook verzenden. Onze verzenddagen zijn dinsdag en donderdag.
Conditie | |||||||||||
Conditie | Goed | ||||||||||
De voorstelling is in goede staat. Langs de randen, zitten wat vlekjes/kreukels en scheurtjes(met name bovenaan). | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Starttijd | 30-12-2022 om 20:34 |
Eindtijd | 8-1-2023 om 20:42 |
Objectlocatie | 's-Gravenzande, Nederland |