Hans Innemee - 'Frog' - Verkocht

Hans Innemee - 'Frog' kopen? Bied vanaf 20!

Verkoopprijs: € 34,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Hans Innemee - 'Frog' kopen? Bied vanaf 20!Hans Innemee - 'Frog' kopen? Bied vanaf 20!Hans Innemee - 'Frog' kopen? Bied vanaf 20!Hans Innemee - 'Frog' kopen? Bied vanaf 20!Hans Innemee - 'Frog' kopen? Bied vanaf 20!Hans Innemee - 'Frog' kopen? Bied vanaf 20!Hans Innemee - 'Frog' kopen? Bied vanaf 20!Hans Innemee - 'Frog' kopen? Bied vanaf 20!

Geplaatst door  Artflirt
FA. (5)

Lid sinds 2020
129 verkochte items
  • Hans Innemee (1951)
Jaartal2001
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen48 cm x 50 cm (h x b)
Passe-partout70 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage61/100

De Nederlandse kunstenaar Hans Innemée is in 1951 in Tilburg geboren. In deze stad volgt hij ook een opleiding aan de Academie voor Beeldende Kunsten. Hans Innemée is een schilder met een bijzondere stijl. Hij schildert mensen, dieren en objecten zoals kinderen die zouden kunnen tekenen. Althans zo lijkt het. Zijn werk heeft een humoristische ondertoon en roept vertedering op.

Is in goede staat

Hans Innemee (1951)

Alle items van deze kunstenaar(8)
Geplaatst door  Artflirt
FA. (5)

Lid sinds 2020
129 verkochte items
70 cm
70 cm
50 cm
48 cm
Dit item is verkocht voor 34,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:15-01-2021 om 16:49
Eindtijd:25-01-2021 om 20:36
Biedingen (3)
Maa_2015
24 jan. / 13:56
€ 30
Bas58
23 jan. / 21:16
€ 25
Maa_2015
16 jan. / 00:11
€ 20