FA. (1)

Froukina Noorlander: Rotterdams Industrietafereel

Froukina Noorlander: Rotterdams Industrietafereel kopen? Bied vanaf 10!

Geplaatst door  inscon

Lid sinds 2017
4 verkochte items
  • Froukina Noorlander (1923-2016)
TypeTekening / Aquarel

Sepia aquarel 12x18 cm. Gesigneerd Froukina '91.

Starttijd:19-02-2018 om 12:14
Eindtijd:05-03-2018 om 12:14
Openingsbod€ 10
ObjectlocatieScherpenzeel, Nederland