FUCK MONEY-3 originele dollar biljetten - 2013,gesigneerd, met COA - Verkocht

FUCK MONEY-3 originele dollar biljetten - 2013,gesigneerd, met COA kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 85,00

FUCK MONEY-3 originele dollar biljetten - 2013,gesigneerd, met COA kopen? Bied vanaf 1!FUCK MONEY-3 originele dollar biljetten - 2013,gesigneerd, met COA kopen? Bied vanaf 1!FUCK MONEY-3 originele dollar biljetten - 2013,gesigneerd, met COA kopen? Bied vanaf 1!

DEATH NYC

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • DEATH NYC

DEATH NYC

DEATH (Don't Easily Abandon The Hope) is een 'street artist' uit New York. DEATH kiest er voor om haar identiteit anoniem te houden, ze gelooft dat het haar meer vrijheid geeft om te blijven werken op straat. Ze begon te schilderen op muren en vloeren van de populaire winkels in Soho en Chelsea gebied van New York . DEATH NYC kunstwerken zijn inmiddels te zien in galeries en straten over de hele wereld.

Drie originele werken op originele dollar biljetten In Plastic casing

1. FUCK MONEY (Red Cut) $1
Jaar: 2013
Afm. 6,6 x 15,6 cm
Techniek: mixed media: sjabloon/verf en sticker op dollar biljet
Gesigneerd gedateerd met stift door de kunstenaar op de achterzijde
Voorzien van gesigneerd COA en sticker/blindstempel

2. FUCK MONEY (Red ) $1
Jaar: 2013
Afm. 6,6 x 15,6 cm

3. FUCK MONEY (Gold) $1
Jaar: 2013
Afm. 6,6 x 15,6 cm
Techniek: mixed media: sjabloon/verf, sticker en label van lettertang op dollar biljet
Voorzien van gesigneerd COA en sticker/ blindstempel

DEATH NYC

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Dit item is verkocht voor 85,00
Starttijd:25-11-2014 om 16:42
Eindtijd:02-12-2014 om 16:42
Biedingen (14)
janb761
02 dec. / 10:34
€ 85
3997
30 nov. / 23:37
€ 80
perso92
30 nov. / 16:42
€ 75
14332
26 nov. / 20:47
€ 70
7500
26 nov. / 12:34
€ 65
maikw
26 nov. / 12:33
€ 60
7500
26 nov. / 12:33
€ 55
maikw
26 nov. / 06:27
€ 50
7500
26 nov. / 06:27
€ 45
7500
26 nov. / 03:32
€ 40
maikw
26 nov. / 03:32
€ 35
maikw
26 nov. / 01:13
€ 12
Kunstvos
26 nov. / 01:13
€ 10
Kunstvos
25 nov. / 20:15
€ 1