Gabriel De Pauw - Moeder - Verkocht

Gabriel De Pauw - Moeder kopen? Bied vanaf 15!
Tekening / Aquarel

Gabriel De Pauw - Moeder kopen? Bied vanaf 15!Gabriel De Pauw - Moeder kopen? Bied vanaf 15!Gabriel De Pauw - Moeder kopen? Bied vanaf 15!
  • Gabriel De Pauw (1924-2000)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Techniek Pastel/Krijt
Stijl Expressionistisch
Onderwerp Portret
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 35 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd

Zeer mooi werk op  papier. Het werk is in zeer mooie staat en goed gefixeerd door de kunstenaar.
Gabriël (Gaby) De Pauw (Temse, 24 maart 1924 – Temse, 24 februari 2000) was een kunstschilder uit België. Hij schilderde onder andere stillevens en landschappen.
Hij was de zoon van de neo-impressionistische schilder Jef De Pauw (1888-1930). Hij volgde privé lessen van Dis Van Raemdonck.[1] Zijn verdere opleiding volgde hij aan de Koninklijke Academie voor Schone Kunsten van Antwerpen.[2] Hij werd omschreven als een dynamische en ruige schilder met een rusteloos en agressief karakter.[3][4]
De Pauw liet zich inspireren door schilders als Amedeo Modigliani, Georges Rouault en Albert Servaes en wordt beschouwd als een laat Vlaams expressionist.[1]
Enkele werken van hem zijn aangekocht door de Belgische en Franse Staat.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Wijnegem, België
Binnen België € 6,00
Naar Nederland € 10,00
Naar Duitsland € 15,00
Europese Unie € 18,00
Wereldwijd € 45,00