Gabriel Godard - Ouvrage - handgesigneerd - Verkocht

Gabriel Godard - Ouvrage - handgesigneerd kopen? Bied vanaf 55!

Verkoopprijs: € 55,00

Geplaatst door  barb52
FA. (3)

248 verkochte items
  • Gabriel Godard (1933)
GesigneerdHandgesigneerd

Gabriel Godard

1933 Delouze

Ouvrage

Kleurlithografie op Buettenpapier

handgesigneerd en genummerd

oplage 170 + 180

in goede staat

afmetingen blad 65,0 x 84,0 cm

afmetingen beeld 58,0 x 72,0 cm

Dit item is verkocht voor 55,00
Starttijd:27-05-2015 om 21:49
Eindtijd:01-06-2015 om 21:49
17977
29 mei / 11:01
€ 55