Gea Karhof, In de Wolken, Ets met bladgoud

Gea Karhof, In de Wolken, Ets met bladgoud kopen? Bied vanaf 65!

Verkoopprijs: € 65,00

Gea Karhof, In de Wolken, Ets met bladgoud kopen? Bied vanaf 65!Gea Karhof, In de Wolken, Ets met bladgoud kopen? Bied vanaf 65!

Geplaatst door  lenteman
FA. (52)

3035 verkochte items
Alle items van deze verkoper (28)
  • Gea Karhof (1945)
GesigneerdHandgesigneerd

Fraaie, handgekleurde ets met bladgoud en reliefdruk door Gea Karhof.

Voorstelling getiteld 'In de Wolken'

Gelijst, beeldmaat 12x12, lijstmaat 33x29

Gesigneerd en getiteld met annotatie 'epreuve'

Volledig gegarandeerd

Verpakkings- en verzendkosten: 10 euro (aangetekend)

Dit item is verkocht voor 65,00

Starttijd:30-12-2013 om 20:20
Eindtijd:06-01-2014 om 20:20

Biedingen (1):

noemezedakunst
6 jan. / 19:58
€ 65