Gea karhof, litho, communicatie

Gea karhof, litho, communicatie  kopen? Bied vanaf 75!
Gea karhof, litho, communicatie  kopen? Bied vanaf 75!Gea karhof, litho, communicatie  kopen? Bied vanaf 75!

Geplaatst door  Tbm

Lid sinds 2017
0 verkochte items
  • Gea Karhof (1945)
GesigneerdHandgesigneerd

Ingelijst. In goede conditie. Met watermerk.  Afmeting litho 23,5x19 cm. Met lijst en watermerk 66x51,5 cm.

Jaartal 1987.

Starttijd:25-02-2017 om 17:44
Eindtijd:11-03-2017 om 17:44
Openingsbod€ 75
ObjectlocatieNederhorst Den Berg, Nederland