Cees Vermeer - Geboorte en dood - Verkocht

Cees Vermeer - Geboorte en dood kopen? Bied vanaf 20!
  • Cees Vermeer (1946)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1987
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen28.5 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
GRATIS VERZENDEN in NL!
  • Voorzien van droogstempel
  • Drukgangen: 3
  • Nummer wijkt af van de foto
  • Zeefdruk is door meesterzeefdrukker Wout van der Vet met de hand gedrukt
  • Genummerd en gesigneerd met potlood door de kunstenaar

Cees Vermeer (1946)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  deKunstZolder
FA. (16)

1369 verkochte items
Alle items van deze verkoper (9)
21 cm
28.5 cm
Dit item is verkocht voor 23,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:10-08-2022 om 08:33
Eindtijd:19-08-2022 om 21:45
jannekehamelink
19 aug. / 21:40
€ 20