Karel Appel - Geel Hoofd (mooi gelijst)

Karel Appel - Geel Hoofd (mooi gelijst) kopen? Bied vanaf 245!
  • Karel Appel (1921-2006)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1977
TechniekLitho
IngelijstIngelijst
Afmetingen49 cm x 49 cm (h x b)
Lijst50 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Schitterende litho van Cobra kunstenaar Karel Appel uit 1977.
Werk heeft een oplage van 300. Dit exemplaar is 111/300.

De afmetingen van de litho is 49 x 49 cm.
Mooi gelijst in zwarte lijst van 50 x 50 cm.
Het werk is recent ingelijst, daarvoor altijd donker bewaard. Kleuren dus scherp en helder.

Sluit over 4d 10u 55m 54s
Openingsbod€ 245
ObjectlocatieObbicht,  Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland
Starttijd:02-12-2022 om 07:11
Eindtijd:12-12-2022 om 20:32