geen titel

geen titel kopen? Bied vanaf 300!
geen titel kopen? Bied vanaf 300!geen titel kopen? Bied vanaf 300!geen titel kopen? Bied vanaf 300!

Geplaatst door  indorano
FA. (2)

Lid sinds 2018
0 verkochte items
  • Lucebert (1924-1994)
TypeTekening / Aquarel

Aquarel tekening. Titel en jaar onbekend. Inclusief lijst.

Origineel en gesigneerd.

Garantie-

Starttijd:18-02-2018 om 22:37
Eindtijd:25-02-2018 om 22:37
Openingsbod€ 300
ObjectlocatieUtrecht, Nederland