Bidet - geen titel - Verkocht

Bidet - geen titel kopen? Bied vanaf 60!

Verkoopprijs: € 250,00

Geplaatst door  Evelina1

Lid sinds 2018
2 verkochte items
  • Bidet (1960)
Jaartal1985
StijlExpressionistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen100 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
geschilderd door bidet die geïnspireerd was door  Keith Haring

Er is niets gebeurd met het schilderij maar heeft lang aan de muur gehangen

Bidet (1960)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Evelina1

Lid sinds 2018
2 verkochte items
65 cm
100 cm
Dit item is verkocht voor 250,00
Starttijd:27-04-2019 om 13:34
Eindtijd:30-05-2019 om 13:02
Haco
30 mei / 12:27
€ 250