Geer Steyn - geen titel - Verkocht

Geer Steyn - geen titel kopen? Bied vanaf 20!

Verkoopprijs: € 23,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Geer Steyn - geen titel kopen? Bied vanaf 20!Geer Steyn - geen titel kopen? Bied vanaf 20!Geer Steyn - geen titel kopen? Bied vanaf 20!Geer Steyn - geen titel kopen? Bied vanaf 20!

Geplaatst door  CollArt
FA. (4)

45 verkochte items
  • Geer Steyn (1945)
Jaartal1974
TechniekEts/Aquatint
IngelijstIngelijst
Afmetingen26 cm x 33 cm (h x b)
Lijst37 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage14/150
Ingelijste ets van W.Steyn.

jaartal : 1974
oplage : 14/150
In zwart gelakt lijstje.

Zie foto's.

Geer Steyn (1945)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  CollArt
FA. (4)

45 verkochte items
45 cm
37 cm
33 cm
26 cm
Dit item is verkocht voor 23,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:12-02-2020 om 17:58
Eindtijd:21-02-2020 om 22:13
Wyn2014
21 feb. / 17:52
€ 20