Jan Wolkers - geen titel - Verkocht

Jan Wolkers - geen titel kopen? Bied vanaf 85!

Verkoopprijs: € 213,90 (Incl. 15% veilingkosten)

Jan Wolkers - geen titel kopen? Bied vanaf 85!Jan Wolkers - geen titel kopen? Bied vanaf 85!Jan Wolkers - geen titel kopen? Bied vanaf 85!

Geplaatst door  annelies1
FA. (1)

Lid sinds 2020
8 verkochte items
  • Jan Wolkers (1925-2007)
Jaartal2002
IngelijstIngelijst
Afmetingen40 cm x 30 cm (h x b)
Lijst41.5 cm x 31.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage13/30 e.a.
vrolijk  gestippelde , gekleurde zeefdruk.

na aankoop direct ingelijst, goede staat

Jan Wolkers (1925-2007)

Alle items van deze kunstenaar(18)
Geplaatst door  annelies1
FA. (1)

Lid sinds 2020
8 verkochte items
31.5 cm
41.5 cm
30 cm
40 cm
Dit item is verkocht voor 213,90(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:27-12-2020 om 16:13
Eindtijd:10-01-2021 om 21:49
Biedingen (14)
AllardPolak
10 jan. / 21:40
€ 186
Speelman01
10 jan. / 21:39
€ 176
AllardPolak
10 jan. / 21:39
€ 175
Speelman01
10 jan. / 21:32
€ 165
AllardPolak
10 jan. / 21:29
€ 155
Speelman01
10 jan. / 08:24
€ 145
AllardPolak
05 jan. / 21:10
€ 135
Wjtr
02 jan. / 11:48
€ 125
fspruytenburg
02 jan. / 11:48
€ 125
Wjtr
01 jan. / 22:07
€ 115
fspruytenburg
01 jan. / 16:33
€ 105
Wjtr
01 jan. / 16:33
€ 95
fspruytenburg
01 jan. / 16:33
€ 95
Wjtr
27 dec. / 17:14
€ 85