Frans van den Berg - Geen titel - Verkocht

Frans van den Berg - Geen titel kopen? Bied vanaf 99!
Frans van den Berg - Geen titel kopen? Bied vanaf 99!Frans van den Berg - Geen titel kopen? Bied vanaf 99!Frans van den Berg - Geen titel kopen? Bied vanaf 99!
  • Frans van den Berg (1919-1989)
Jaartal1956
StijlImpressionistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen88 cm x 68 cm (h x b)
Lijst101 cm x 81 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Schilderij door Frans van den Berg. Dit schilderij is nooit eerder op de markt geweest. Op dit schilderij staan de kinderen van een medisch specialist. Hij gaf Frans van den Berg de opdracht zijn kinderen te portretteren al spelend in de tuin.

Conditie van het schilderij zeer goed, conditie van de lijst goed

Frans van den Berg (1919-1989)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  nelleke1958
FA. (9)

139 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
81 cm
101 cm
68 cm
88 cm
Dit item is verkocht voor 113,85 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:19-06-2022 om 17:12
Eindtijd:26-06-2022 om 15:58
katrienfredrik2803
24 jun. / 13:47
€ 99