Corneille - Geen titel

Corneille - Geen titel kopen? Bied vanaf 795!
Corneille - Geen titel kopen? Bied vanaf 795!Corneille - Geen titel kopen? Bied vanaf 795!Corneille - Geen titel kopen? Bied vanaf 795!Corneille - Geen titel kopen? Bied vanaf 795!Corneille - Geen titel kopen? Bied vanaf 795!Corneille - Geen titel kopen? Bied vanaf 795!Corneille - Geen titel kopen? Bied vanaf 795!Corneille - Geen titel kopen? Bied vanaf 795!Corneille - Geen titel kopen? Bied vanaf 795!Corneille - Geen titel kopen? Bied vanaf 795!
  • Corneille (1922-2010)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1997
IngelijstIngelijst
Afmetingen81 cm x 78 cm (h x b)
Lijst118 cm x 113 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage5/150
Corneille ( 1922 - 2010 )

Een prachtige zeefdruk . Genummerd 5/150 en gesigneerd .

Zeefdruk ingelijst, lijst afmeting 113 * 118 cm.

Let op ! Kan alleen worden afgehaald in Breda.

Starttijd:20-10-2022 om 15:26
Eindtijd:29-10-2022 om 22:04
Openingsbod € 795
ObjectlocatieBreda,  Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie