Geëngageerde Kunst Foto/Aquarel "Achter de rug" Alex Lichtveld Amsterdam 1977 - Verkocht

Geëngageerde Kunst Foto/Aquarel "Achter de rug" Alex Lichtveld Amsterdam 1977 kopen? Bied vanaf 1!
Geëngageerde Kunst Foto/Aquarel "Achter de rug" Alex Lichtveld Amsterdam 1977 kopen? Bied vanaf 1!Geëngageerde Kunst Foto/Aquarel "Achter de rug" Alex Lichtveld Amsterdam 1977 kopen? Bied vanaf 1!Geëngageerde Kunst Foto/Aquarel "Achter de rug" Alex Lichtveld Amsterdam 1977 kopen? Bied vanaf 1!Geëngageerde Kunst Foto/Aquarel "Achter de rug" Alex Lichtveld Amsterdam 1977 kopen? Bied vanaf 1!Geëngageerde Kunst Foto/Aquarel "Achter de rug" Alex Lichtveld Amsterdam 1977 kopen? Bied vanaf 1!Geëngageerde Kunst Foto/Aquarel "Achter de rug" Alex Lichtveld Amsterdam 1977 kopen? Bied vanaf 1!Geëngageerde Kunst Foto/Aquarel "Achter de rug" Alex Lichtveld Amsterdam 1977 kopen? Bied vanaf 1!
  • Alexander Lichtveld (1953)
TypeTekening / Aquarel

Kunstenaar : Alexander Lichtveld van Heeteren (1953-)
Titel/Voorstelling: "achter de rug"
Datering: 1977
Medium /Techniek : aquarel en foto collage
Maten :  70 x 50 cm ingelijst
Gesigneerd: rechtsonder
Conditie : goed

De kunstenaar aan het woord:

Je zou naar mijn beelden kunnen kijken zoals je naar een Japanse zen-tuin kijkt: een door mensen gecreëerde omgeving die de natuur verbeeldt.
Alles is zo geplaatst dat het toevallig en vanzelfsprekend lijkt, zoals in de natuur.
Dit fenomeen heeft mij altijd gefascineerd: de schijnbare vanzelfsprekendheid, terwijl over ieder detail is nagedacht.
Op dat moment wordt het spannend, want je kijkt naar iets dat eigenlijk iets anders is.

Eén van de tekeningen die zijn ontstaan om te kunnen zien wat beelden doen als ze vergroot worden.
Zodra je een mens naast een beeld zet, zie je wat de maat van dat beeld is.
Beelden spreken voor zich, maar mensen spreken ook, vandaar dat ik in deze tekeningen teksten als een voice-over gebruik. Bestaande regels, uitgekozen uit alles wat ooit opgeschreven is. Zo komt er een extra betekenislaag over het beeld te liggen. Een still uit een onbekende film.

Alexander Lichtveld (1953)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  ArtpointAmsterdam
FA. (116)

3173 verkochte items
Alle items van deze verkoper (57)
Dit item is verkocht voor 56,00
Starttijd:28-01-2017 om 13:13
Eindtijd:11-02-2017 om 22:18
Biedingen (12)
Dekkers
11 feb. / 22:11
€ 56
franciana
11 feb. / 22:11
€ 51
Dekkers
11 feb. / 22:08
€ 46
franciana
11 feb. / 22:08
€ 41
Dekkers
11 feb. / 22:08
€ 36
franciana
11 feb. / 22:08
€ 31
Dekkers
11 feb. / 19:00
€ 26
Morris14
11 feb. / 19:00
€ 21
Morris14
10 feb. / 19:56
€ 7
franciana
10 feb. / 19:56
€ 5
Morris14
05 feb. / 22:21
€ 3
11556
28 jan. / 17:54
€ 1