Anton Martineau - Gemengde techniek op stevig papier - Handgesigneerd !!!
Pierre Alechinsky - Fata Morgana 1 & 2 - prachtig ingelijst - 2015
Henk Koolen - Olieverf op doek, Zonder titel - Ingelijst
Peter van den Braken - Omstreeks 1950 -expressionistisch olieverf- Brabants landschap - gesigneerd
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek: litho
Formaat: 28 x 38 cm
Jaar: 1946
Uitgeverij: galerie Maeght
Deze litho is het voorblad van de Derriere Le Miroir nr 1 uit 1946
Verder bevat deze uitgave (wordt er compleet bij geleverd) nog een aantal kleine litho's van Geer van Velde
niet gesigneerd, oplage onbekend
verzendkosten: 7,50 normaal of 9,00 aangetekend
Starttijd | 20-2-2013 om 19:24 |
Eindtijd | 27-2-2013 om 19:24 |