Geerhard Kuipers - De Duinen - Ets, Ingelijst

Geerhard Kuipers - De Duinen - Ets, Ingelijst kopen? Bied vanaf 30!
Geerhard Kuipers - De Duinen - Ets, Ingelijst kopen? Bied vanaf 30!Geerhard Kuipers - De Duinen - Ets, Ingelijst kopen? Bied vanaf 30!Geerhard Kuipers - De Duinen - Ets, Ingelijst kopen? Bied vanaf 30!Geerhard Kuipers - De Duinen - Ets, Ingelijst kopen? Bied vanaf 30!Geerhard Kuipers - De Duinen - Ets, Ingelijst kopen? Bied vanaf 30!Geerhard Kuipers - De Duinen - Ets, Ingelijst kopen? Bied vanaf 30!Geerhard Kuipers - De Duinen - Ets, Ingelijst kopen? Bied vanaf 30!Geerhard Kuipers - De Duinen - Ets, Ingelijst kopen? Bied vanaf 30!

Geplaatst door  daanj
FA. (28)

438 verkochte items
Alle items van deze verkoper (41)
  • Geerhard Kuipers (1943)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1972
TechniekEts
IngelijstIngelijst
Afmetingen51 cm x 61 cm (h x b)
Lijst51 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mix K 15
Geerard Kuipers
De Duinen
Ets
1972
51 x 61 cm
Glas is beschadigd

Glas is beschadigd en dient vervangen te worden.

Geerhard Kuipers (1943)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  daanj
FA. (28)

438 verkochte items
61 cm
51 cm
61 cm
51 cm
Sluit over 3d 5u 47m 10s
Openingsbod€ 30
ObjectlocatieBreda of Amsterdam, Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland
Starttijd:09-08-2022 om 19:58
Eindtijd:21-08-2022 om 21:12