Geert Geerligs, Tekening: liggend naakt

Geert Geerligs, Tekening: liggend naakt  kopen? Bied vanaf 50!

Tekening / Aquarel

Verkoopprijs: € 50,00

Geert Geerligs, Tekening: liggend naakt  kopen? Bied vanaf 50!Geert Geerligs, Tekening: liggend naakt  kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (154)

4931 verkochte items
Alle items van deze verkoper (215)
  • Geert Geerligs (1919-1989)
TypeTekening / Aquarel

Houtskooltekening van Geert Geerligs. Titel: liggend naakt. Afmetingen inclusief passe -partout: h50 x b40 cm. Afmetingen tekening: h31 x b23 cm. Het werk is linksonder gesigneerd door de kunstenaar. Conditie: in goede staat.

De authenciteit van het, aangeboden, werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd.

ZZNK

Dit item is verkocht voor 50,00

Starttijd:07-09-2017 om 18:57
Eindtijd:11-09-2017 om 19:57

Biedingen (1):

WillemStegenga
11 sep. / 16:04
€ 50