Geert Vrijdag - Kleurenzeefdruk ABSTRAKT Handgesigneerd

Geert Vrijdag - Kleurenzeefdruk ABSTRAKT Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 45!
  • Geert Vrijdag (1943-1999)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen55 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Zeer fraaie en grote kleurenzeefdruk van Geert Vrijdag.

Afmeting blad 75x55 cm in nieuwstaat.
Handgesigneerd.
Geert VRIJDAG (Geldrop 1943 - ?? 1999)
Schilder, tekenaar
Opleiding: Vrijdag volgde zijn opleiding aan de Academie voor Beeldende Vorming in Tilburg en aan de Academie voor Industriële Vormgeving te Eindhoven. Vrijdag heeft daarnaast gewerkt in onder andere Veldhoven en Bergeijk.

Geert Vrijdag (1943-1999)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (11)
Geplaatst door  Hans1951
FA. (15)

1096 verkochte items
Alle items van deze verkoper (60)
75 cm
55 cm
Sluit over 13d 20u 31m 33s
Openingsbod€ 45
ObjectlocatieSNEEK, Nederland
Starttijd:25-09-2022 om 08:17
Eindtijd:09-10-2022 om 21:49