FA. (1)

Geertrui Charpentier, olieverf op doek,

Geertrui Charpentier, olieverf op doek,  kopen? Bied vanaf 998!
Geertrui Charpentier, olieverf op doek,  kopen? Bied vanaf 998!Geertrui Charpentier, olieverf op doek,  kopen? Bied vanaf 998!

Geplaatst door  vdLinden

65 verkochte items
  • Geertrui Charpentier (1930-2012)

A T T E N T I E . . . . A T T E N T I E ! ! ! ! !

6e en LAATSTE kans om dit monumentale werk te verwerven. Het wordt NIET nog eens aangeboden en NIET in aftersale aangeboden.

G R IJ P   U W   L A A T S T E   K A N S ! ! ! ! ! !

Geertrui Charpentier (1930-2012)

"Staande Figuren", 1989

Olieverf op doek, in (zéér eenvoudige) lijst, GROOT werk, 100x100 cm. Uit particuliere collectie, gesigneerd en gedateerd door de kunstenares, op de achterzijde. Onverwacht op de markt, buitenkans!!

afhalen (Utrecht) of tegen kostendekkende betaling per koerier te leveren.

Starttijd:02-12-2015 om 10:07
Eindtijd:16-12-2015 om 10:07
Openingsbod€ 998
ObjectlocatieNederland