GEITJE /// LITHO VAN JAN HENDRIK PENNINGS - Verkocht

GEITJE   ///   LITHO VAN JAN HENDRIK PENNINGS kopen? Bied vanaf 20!

Verkoopprijs: € 20,00

GEITJE   ///   LITHO VAN JAN HENDRIK PENNINGS kopen? Bied vanaf 20!GEITJE   ///   LITHO VAN JAN HENDRIK PENNINGS kopen? Bied vanaf 20!GEITJE   ///   LITHO VAN JAN HENDRIK PENNINGS kopen? Bied vanaf 20!GEITJE   ///   LITHO VAN JAN HENDRIK PENNINGS kopen? Bied vanaf 20!

Geplaatst door  loverendale
FA. (18)

495 verkochte items
Alle items van deze verkoper (13)
  • Jan Pennings (1898-1982)
GesigneerdHandgesigneerd

Jan Pennings, geboren in Lebak, was autodidact.In Nederland had hij vooral veel contact met de kunstenaars Dick van Luijn en Jan Wittenberg. Deze litho is duidelijk geïnspireerd op het werk van Wittenberg. De litho is in 1960 gemaakt  en heeft een beeldmaat van 11.5 x 16 cm. Gesigneerd en oplagevermelding (21/50) met potlood. Monogram op de steen. Mooie prent in passepartout.

Verzending 10 euro.

Dit item is verkocht voor 20,00
Starttijd:27-01-2018 om 13:27
Eindtijd:03-02-2018 om 12:27
fivel01
03 feb. / 10:03
€ 20