Niet of onleesbaar gesigneerd - Gelijste tekening, monogram BR - Verkocht

Gelijste tekening, monogram BR kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 1,00

Gelijste tekening, monogram BR kopen? Bied vanaf 1!Gelijste tekening, monogram BR kopen? Bied vanaf 1!Gelijste tekening, monogram BR kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Cello1
FA. (42)

1220 verkochte items
Alle items van deze verkoper (40)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeTekening / Aquarel

Inkttekening, r.o gesigneerd met monogram BR. Ingelijst in houten lijstje met passepartout achter glas, afm. lijst 19x24 cm, beeld 9x11. Het blad van de tekening is op een ander blad geplakt waarop een omlijsting van de tekening is getekend.

wellicht Bernard Romein: https://rkd.nl/nl/explore/artists/record?sa%5Bmonogram%5D=%22BR%22&query=&start=0, echter dit lijkt me een andere stijl.

Verzending 8 euro, aangetekend 9,65

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar(40)
Geplaatst door  Cello1
FA. (42)

1220 verkochte items
Dit item is verkocht voor 1,00
Starttijd:10-11-2017 om 13:23
Eindtijd:24-11-2017 om 13:23
Stephan79
21 nov. / 13:59
€ 1