Sjer Jacobs - Geluk

Sjer Jacobs - Geluk kopen? Bied vanaf 395!
Sjer Jacobs - Geluk kopen? Bied vanaf 395!Sjer Jacobs - Geluk kopen? Bied vanaf 395!Sjer Jacobs - Geluk kopen? Bied vanaf 395!
  • Sjer Jacobs (1963)
TypeBeeld / Object
TechniekKeramiek
Afmetingen29 cm x 18 cm x 23 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
Prachtig, vertederend beeld van Sjer Jacobs
GEEN VERZENDING NAAR NIET-EU LANDEN

Sjer Jacobs (1963)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (4)
Geplaatst door  colourfulartlimburg
FA. (22 )

589 verkochte items
Alle items van deze verkoper (50)
18
29
23
Starttijd:03-09-2022 om 10:02
Eindtijd:13-09-2022 om 22:50
Openingsbod € 395
ObjectlocatieObbicht,  Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland