Arie van Leijen - Gemaal te Hensbroek

Arie van Leijen - Gemaal te Hensbroek kopen? Bied vanaf 150!
Arie van Leijen - Gemaal te Hensbroek kopen? Bied vanaf 150!Arie van Leijen - Gemaal te Hensbroek kopen? Bied vanaf 150!Arie van Leijen - Gemaal te Hensbroek kopen? Bied vanaf 150!Arie van Leijen - Gemaal te Hensbroek kopen? Bied vanaf 150!Arie van Leijen - Gemaal te Hensbroek kopen? Bied vanaf 150!Arie van Leijen - Gemaal te Hensbroek kopen? Bied vanaf 150!Arie van Leijen - Gemaal te Hensbroek kopen? Bied vanaf 150!Arie van Leijen - Gemaal te Hensbroek kopen? Bied vanaf 150!
  • Arie van Leijen (1921)
DragerKarton
StijlMinimalistisch
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen40 cm x 50 cm (h x b)
Lijst55 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
NAIEF zoals NAIEF behoort te zijn, simpel, kleurrijk en kinderlijk,( h ) eerlijk om te zien.

Arie van Leijen werd in 1921 te Hensbroek geboren in de molen van z’n ouders. Na een jeugd op de molen en hard werken op ’t land verhuisde hij in 1946 naar Nieuwe Niedorp waar ook hij ruim 30 jaar als molenaar de kost verdiende. In 1978 begon hij te schilderen, naief en primitief. Van Leijen is een naieve schilder zoals een echte naieve schilder hoort te zijn, Vel kleur gebruik, simpel in de vorm en bijna natuurgetrouw. Zijn werk valt op door pretentieloze oprechtheid en is een lust voor het oog van de “Naieve-verzamelaar”

op schilderskarton met eigen lijst

Arie van Leijen (1921)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  Alkmaarde12de
FA. (3 )

Lid sinds 2020
69 verkochte items
Alle items van deze verkoper (5)
65 cm
55 cm
50 cm
40 cm
Starttijd:13-08-2022 om 17:57
Eindtijd:23-08-2022 om 21:20
Openingsbod € 150
ObjectlocatieSchagen,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Nederland