Beint Mankes - Gemengde techniek, bosgezicht - Verkocht

Beint Mankes - Gemengde techniek, bosgezicht kopen? Bied vanaf 40!

Verkoopprijs: € 51,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Beint Mankes - Gemengde techniek, bosgezicht kopen? Bied vanaf 40!Beint Mankes - Gemengde techniek, bosgezicht kopen? Bied vanaf 40!Beint Mankes - Gemengde techniek, bosgezicht kopen? Bied vanaf 40!

Geplaatst door  kunstkwartier
FA. (16)

255 verkochte items
  • Beint Mankes (1918-1990)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1947
TechniekHoutskool
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Houtskooltekening door B Mankes op okergele achtergrond. Zoon van Jan Mankes. Werkte veel in Laren en Rotterdam. Er is een boek geschreven over zijn tekeningen.
ConditieRedelijk

Ziet er goed uit

Dit item is verkocht voor 51,75(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:05-02-2020 om 15:28
Eindtijd:08-02-2020 om 22:23
RE_Esser
08 feb. / 21:46
€ 45