Jan Bernard Meinen - Gemengde techniek "De Twee wachters" - Verkocht

Jan Bernard Meinen - Gemengde techniek "De Twee wachters" kopen? Bied vanaf 45!

Verkoopprijs: € 57,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Jan Bernard Meinen - Gemengde techniek "De Twee wachters" kopen? Bied vanaf 45!Jan Bernard Meinen - Gemengde techniek "De Twee wachters" kopen? Bied vanaf 45!Jan Bernard Meinen - Gemengde techniek "De Twee wachters" kopen? Bied vanaf 45!Jan Bernard Meinen - Gemengde techniek "De Twee wachters" kopen? Bied vanaf 45!Jan Bernard Meinen - Gemengde techniek "De Twee wachters" kopen? Bied vanaf 45!

Geplaatst door  Cello1
FA. (41)

1165 verkochte items
Alle items van deze verkoper (88)
  • Jan Bernard Meinen (1945)
TypeTekening / Aquarel
TechniekPenseel (Inkt)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen65 cm x 37.3 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd

Gemengde techniek, ik denk monotype met inkttekening , van Jan Bernard Meinen, niet gesigneerd. In potlood getiteld, tevens verso.

verzending tussen twee platen, 9,25 euro, aangetekend 10,95

Dit item is verkocht voor 57,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:15-03-2020 om 22:50
Eindtijd:03-08-2020 om 08:25
BvanHaren
03 aug. / 07:54
€ 50