Anton Heyboer - Gemengde techniek op papier, Art and culture - Ingelijst (Groot) - Verkocht

Anton Heyboer - Gemengde techniek op papier, Art and culture - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 189,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Anton Heyboer - Gemengde techniek op papier, Art and culture - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 1!Anton Heyboer - Gemengde techniek op papier, Art and culture - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 1!Anton Heyboer - Gemengde techniek op papier, Art and culture - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (318)

Lid sinds 2010
44056 verkochte items
Alle items van deze verkoper (403)
  • Anton Heyboer (1924-2005)
Jaartal1985
IngelijstIngelijst
Afmetingen58.5 cm x 92 cm (h x b)
Lijst90 cm x 122 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Enkele stofjes achter het glas. Lichte golving in de rechter rand van het passe-partout.

Anton Heyboer (1924-2005)

Alle items van deze kunstenaar(56)
Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (318)

Lid sinds 2010
44056 verkochte items
122 cm
90 cm
92 cm
58.5 cm
Dit item is verkocht voor 189,75(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:20-04-2020 om 12:23
Eindtijd:03-05-2020 om 20:49
Biedingen (14)
Paulw
03 mei / 09:11
€ 165
Smoke
03 mei / 09:11
€ 155
Paulw
01 mei / 20:15
€ 145
nelleke1958
23 apr. / 18:44
€ 135
robelco
23 apr. / 18:44
€ 125
nelleke1958
23 apr. / 18:44
€ 115
robelco
23 apr. / 18:44
€ 105
nelleke1958
20 apr. / 13:36
€ 95
KVDC
20 apr. / 13:36
€ 85
nelleke1958
20 apr. / 13:36
€ 60
KVDC
20 apr. / 13:36
€ 50
nelleke1958
20 apr. / 13:36
€ 35
KVDC
20 apr. / 13:36
€ 30
nelleke1958
20 apr. / 13:28
€ 1