Bert Braam - Gemengde techniek op papier, Zonder titel - Ingelijst - Verkocht

Bert Braam - Gemengde techniek op papier, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 51,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Bert Braam - Gemengde techniek op papier, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Bert Braam - Gemengde techniek op papier, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Bert Braam - Gemengde techniek op papier, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (318)

Lid sinds 2010
43998 verkochte items
Alle items van deze verkoper (446)
  • Bert Braam (1938)
TypeTekening / Aquarel
TechniekGouache
StijlAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen62 cm x 44 cm (h x b)
Lijst84 cm x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Bert Braam (1938)

Alle items van deze kunstenaar(6)
Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (318)

Lid sinds 2010
43998 verkochte items
64 cm
84 cm
44 cm
62 cm
Dit item is verkocht voor 51,75(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:11-05-2020 om 19:57
Eindtijd:17-05-2020 om 22:14
Biedingen (10)
Mchamans
17 mei / 22:04
€ 45
Gerrit1
17 mei / 21:58
€ 40
mien14
17 mei / 21:58
€ 37
Gerrit1
17 mei / 21:10
€ 32
Mchamans
17 mei / 21:10
€ 27
Mchamans
17 mei / 20:52
€ 19
nelleke1958
17 mei / 20:52
€ 14
nelleke1958
12 mei / 11:42
€ 12
Oversloot
12 mei / 11:42
€ 7
nelleke1958
11 mei / 22:11
€ 1