William Remory - Gemengde techniek op papier VREEMDE FIGUREN UNICA - Verkocht

William Remory - Gemengde techniek op papier VREEMDE FIGUREN UNICA kopen? Bied vanaf 125!

Verkoopprijs: € 125,00

William Remory - Gemengde techniek op papier VREEMDE FIGUREN UNICA kopen? Bied vanaf 125!William Remory - Gemengde techniek op papier VREEMDE FIGUREN UNICA kopen? Bied vanaf 125!William Remory - Gemengde techniek op papier VREEMDE FIGUREN UNICA kopen? Bied vanaf 125!

Geplaatst door  kleurrijkekunstfriesland
FA. (34)

1979 verkochte items
Alle items van deze verkoper (57)
  • William Remory (1958)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen33 cm x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Origineel werk van William RemoryGemengde techniek op papier in nieuwstaat.Afmeting werk  33 x46 cmHandgesigneerd.Wordt geleverd met echtheidscertificaat.

William Remory (1958)

Alle items van deze kunstenaar
FA. (34)

1979 verkochte items
46 cm
33 cm
Dit item is verkocht voor 125,00
Starttijd:17-01-2019 om 08:43
Eindtijd:24-01-2019 om 21:16
MarcDG
24 jan. / 10:58
€ 125