Niet of onleesbaar gesigneerd - Gemengde techniek, Stelletje in het bos - Ingelijst - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Gemengde techniek, Stelletje in het bos - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - Gemengde techniek, Stelletje in het bos - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Gemengde techniek, Stelletje in het bos - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
IngelijstIngelijst
Afmetingen63 cm x 49 cm (h x b)
Lijst68 cm x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (81)
Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (326)

Lid sinds 2010
45586 verkochte items
Alle items van deze verkoper (862)
54 cm
68 cm
49 cm
63 cm
Dit item is verkocht voor 28,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:05-03-2020 om 11:16
Eindtijd:15-03-2020 om 20:08
Biedingen (8)
Lindak78
15 mrt. / 20:01
€ 25
Loderunnerr
15 mrt. / 19:35
€ 20
Arrt
15 mrt. / 19:35
€ 16
Arrt
15 mrt. / 11:22
€ 15
Loderunnerr
14 mrt. / 22:17
€ 10
Ronaldzoekt
10 mrt. / 16:17
€ 5
ElineKimberley
06 mrt. / 20:28
€ 3
nelleke1958
05 mrt. / 11:25
€ 1