JCJ VANDERHEYDEN - gemengde techniek ( preeg en monoprint) - Verkocht

JCJ VANDERHEYDEN - gemengde techniek ( preeg en monoprint) kopen? Bied vanaf 495!
JCJ VANDERHEYDEN - gemengde techniek ( preeg en monoprint) kopen? Bied vanaf 495!JCJ VANDERHEYDEN - gemengde techniek ( preeg en monoprint) kopen? Bied vanaf 495!JCJ VANDERHEYDEN - gemengde techniek ( preeg en monoprint) kopen? Bied vanaf 495!
  • JCJ VANDERHEYDEN (1928-2012)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1995
TechniekMonotype
StijlMinimalistisch
OnderwerpAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen30 cm x 25 cm (h x b)
Lijst45 cm x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplageorigineel

Bijzonder werk van JCJ. Een uniek werk in gemengde druktechnieken. gesigneerd en heeft een lijst ( houten white wash).
U kunt het werk vooraf komen beoordelen bij Rotor in Gorcum, schatkamer van de hedendaagse kunst.
U kunt het werk na afloop ophalen, toe laten zenden per koerier of op eigen risco, goed verpakt laten verzenden met lijst per aangetkende post.

JCJ VANDERHEYDEN (1928-2012)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (8)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (89)

2162 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1029)
37 cm
45 cm
25 cm
30 cm
Dit item is verkocht voor 569,25 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:08-01-2020 om 08:56
Eindtijd:19-01-2020 om 22:28
3lecoultre
19 jan. / 17:36
€ 495