Gena - Abstract Drie Luik

Gena - Abstract Drie Luik kopen? Bied vanaf 299!
Gena - Abstract Drie Luik kopen? Bied vanaf 299!Gena - Abstract Drie Luik kopen? Bied vanaf 299!Gena - Abstract Drie Luik kopen? Bied vanaf 299!Gena - Abstract Drie Luik kopen? Bied vanaf 299!Gena - Abstract Drie Luik kopen? Bied vanaf 299!
  • Gena (1982)
Jaartal2019
TechniekAcryl
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen100 cm x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Origineel werk van kunstenaar Gena.
Acryl verf op canvasdoek.
Wordt geleverd met een certificaat van echtheid.

Zijkanten zijn mee geschilderd.

Formaat : 3 st. x 100 x 30 cm

Verzendkosten: Nederland en België = €35,-

Gena (1982)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (18)

Geplaatst door  GNart
FA. (9)

Lid sinds 2017
158 verkochte items
Alle items van deze verkoper (10)
90 cm
100 cm
Starttijd:25-01-2023 om 22:17
Eindtijd:31-01-2023 om 19:55
Openingsbod € 299
Objectlocatiehengelo ov,  Nederland
VerzendingAlleen per koerier