Gena - Abstract “ Rainbow reflection “

Gena - Abstract “ Rainbow reflection “ kopen? Bied vanaf 250!
Gena - Abstract “ Rainbow reflection “ kopen? Bied vanaf 250!Gena - Abstract “ Rainbow reflection “ kopen? Bied vanaf 250!Gena - Abstract “ Rainbow reflection “ kopen? Bied vanaf 250!Gena - Abstract “ Rainbow reflection “ kopen? Bied vanaf 250!Gena - Abstract “ Rainbow reflection “ kopen? Bied vanaf 250!
  • Gena (1982)
Jaartal2019
TechniekAcryl
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen60 cm x 150 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Origineel werk van kunstenaar Gena.

Wordt geleverd met een certificaat van echtheid.

Zijkanten zijn mee geschilderd.

Formaat : 60 x 150 cm,3D.

Verzendkosten: Nederland en België = €35,-

Gena (1982)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (20)
Geplaatst door  GNart
FA. (8)

Lid sinds 2017
153 verkochte items
Alle items van deze verkoper (8)
150 cm
60 cm
Sluit over 12d 3u 26m 49s
Openingsbod€ 250
ObjectlocatieHengelo, Nederland
VerzendingAlleen per koerier
Starttijd:25-09-2022 om 14:14
Eindtijd:08-10-2022 om 20:41