Gena - Flowers

Gena - Flowers kopen? Bied vanaf 195!
  • Gena (1982)
TechniekAcryl
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen80 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Fris schilderij van kunstenaar Gena met prachtige kleuren.

Wordt geleverd met een certificaat van echtheid.
Zijkanten zijn mee geschilderd.

Dit item valt onder de margeregeling

Gena (1982)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (20)
Geplaatst door  colourfulartlimburg
FA. (22)

577 verkochte items
Alle items van deze verkoper (68)
60 cm
80 cm
Starttijd:28-06-2022 om 10:07
Eindtijd:05-07-2022 om 19:15
Openingsbod € 195
ObjectlocatieObbicht, Nederland
VerzendingNaar Nederland en België