Gena - Flowers

Gena - Flowers kopen? Bied vanaf 250!
Gena - Flowers kopen? Bied vanaf 250!Gena - Flowers kopen? Bied vanaf 250!Gena - Flowers kopen? Bied vanaf 250!Gena - Flowers kopen? Bied vanaf 250!Gena - Flowers kopen? Bied vanaf 250!Gena - Flowers kopen? Bied vanaf 250!Gena - Flowers kopen? Bied vanaf 250!Gena - Flowers kopen? Bied vanaf 250!
  • Gena (1982)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 2024
Techniek Acryl
Stijl Abstract
Onderwerp Bloemen en Planten
Ingelijst Op Spieraam
Afmetingen 80 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Origineel schilderij van kunstenaar Gena. Wordt geleverd met een certificaat van echtheid. Acrylverf Amsterdam op doek.Zijkanten zijn mee geschilderd, zodat geen lijst nodig direct op te hangen.Het schilderij is voorzien van een vernislaag, dus extra beschermd tegen stof, vuil en vochtinvloed! Formaat: 80x80cm 3 D
Binnen Nederland € 11,00
Naar België € 11,00
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 25,00
Wereldwijd € 38,80

Gena (1982)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (19)

Geplaatst door  Gena
312 verkochte items
Alle items van deze verkoper (10)
80 cm
80 cm