Gena - Tree of Life

Gena - Tree of Life kopen? Bied vanaf 350!
Gena - Tree of Life kopen? Bied vanaf 350!Gena - Tree of Life kopen? Bied vanaf 350!Gena - Tree of Life kopen? Bied vanaf 350!Gena - Tree of Life kopen? Bied vanaf 350!Gena - Tree of Life kopen? Bied vanaf 350!Gena - Tree of Life kopen? Bied vanaf 350!Gena - Tree of Life kopen? Bied vanaf 350!Gena - Tree of Life kopen? Bied vanaf 350!Gena - Tree of Life kopen? Bied vanaf 350!
  • Gena (1982)
Jaartal2022
TechniekAcryl
StijlAbstract
OnderwerpLandschap
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen70 cm x 130 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Origineel schilderij van kunstenaar Gena. Wordt geleverd met een certificaat van echtheid. Acrylverf Amsterdam op doek.Zijkanten zijn mee geschilderd, zodat geen lijst nodig direct op te hangen.Het schilderij is voorzien van een vernislaag, dus extra beschermd tegen stof, vuil en vochtinvloed! Formaat 70x130cm3D

Gena (1982)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (17)
Geplaatst door  Gena
FA. (18)

256 verkochte items
Alle items van deze verkoper (7)
130 cm
70 cm
Starttijd:30-10-2022 om 15:01
Eindtijd:08-11-2022 om 21:01
Openingsbod € 350
ObjectlocatieHengelo ,  Nederland