Gene Eggen - Gouache (unicaat)

Gene Eggen - Gouache (unicaat) kopen? Bied vanaf 299!

Geplaatst door  colourfulartlimburg
FA. (22)

567 verkochte items
Alle items van deze verkoper (64)
  • Gene Eggen (1921-2000)
Jaartal1971
TechniekGouache
IngelijstIngelijst
Afmetingen34 cm x 39 cm (h x b)
Lijst34 cm x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Gene Eggen, unicaat

Mooi, uniek werk uit 1971 van Gene Eggen
Houten lijst met linnen passepartout

GEEN VERZENDING NAAR NIET-EU LANDEN

Gene Eggen (1921-2000)

Alle items van deze kunstenaar(1)
FA. (22)

567 verkochte items
39 cm
34 cm
39 cm
34 cm
Starttijd:27-12-2021 om 08:48
Eindtijd:04-01-2022 om 21:08
Openingsbod€ 299
ObjectlocatieObbicht, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa