Frans Hals - Biographie critique
Bob Immink - Noordhollands landschap - aquarel
Yaacov Agam - "Ne Bougez Pas (Geel)" Editie 97 - genummerd
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
techniek: houtsnede (geen oplagenummer)
afmeting: 28 x 22cm
jaar: 1967
conditie: goed
ZZAL
Objectlocatie | Den haag, Nederland |
Starttijd | 15-7-2017 om 14:32 |
Eindtijd | 24-7-2017 om 19:32 |