Ruloff S.A. Manuputty - Contra
Type kunstwerk | Schilderij |
Kunstenaar: Géne Eggen
Titel: Landschap
Jaar: 1962
Techniek: Olieverf op doek
Afmeting (afbeelding): 75 x 96 cm
Afmeting (incl. lijst): 88,5 x 108,5 cm
Signatuur: Gesigneerd Rechtsonder
Staat: Goede staat
Soort Lijst: Omlijst met hout.
Opmerkingen:
Op de achterzijde van het werk is in het midden een kleine reparatie aan het doek zichtbaar. Op de voorzijde is hier echter niets van op te merken, dus vermoedelijk is deze reparatie voortrokken voor dat het schilderwerk begonnen was. De lijst toont enige sporen van ouderdom, maar verder is het werk in uitstekende staat. Een strak gespannen doek met erg heldere kleuren
Gezien het grote formaat van het werk dient deze in ons magazijn te Markt 29 in Eersel opgehaald te worden.
ZZES
Objectlocatie | Eersel, Nederland |
Starttijd | 5-2-2018 om 14:46 |
Eindtijd | 12-2-2018 om 21:06 |