Genevieve Claisse - Geometrisch werk.

Genevieve Claisse - Geometrisch werk. kopen? Bied vanaf 299!
Genevieve Claisse - Geometrisch werk. kopen? Bied vanaf 299!Genevieve Claisse - Geometrisch werk. kopen? Bied vanaf 299!Genevieve Claisse - Geometrisch werk. kopen? Bied vanaf 299!Genevieve Claisse - Geometrisch werk. kopen? Bied vanaf 299!Genevieve Claisse - Geometrisch werk. kopen? Bied vanaf 299!Genevieve Claisse - Geometrisch werk. kopen? Bied vanaf 299!Genevieve Claisse - Geometrisch werk. kopen? Bied vanaf 299!Genevieve Claisse - Geometrisch werk. kopen? Bied vanaf 299!Genevieve Claisse - Geometrisch werk. kopen? Bied vanaf 299!
  • Genevieve Claisse (1935)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1966
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen79 cm x 79 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooi werk.

Herkomst map van firma Sikkens.
Uitgave 1966.
Goede staat.
Op zwaar papier.
Naam meegedrukt achterzijde.
Zie foto's voor eigen oordeel.
Ophalen in Haarlem.

Mooie druk.

Afbeelding goed.
Zie foto's.

Genevieve Claisse (1935)

FransFransAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  Akke
FA. (25)

439 verkochte items
Alle items van deze verkoper (34)
79 cm
79 cm
Starttijd:30-06-2022 om 14:09
Eindtijd:11-07-2022 om 19:58
Openingsbod € 299
ObjectlocatieHaarlem, Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie